Przejdź do treści

Jestem uzależniony

Jestem uzależniony od telefonu, Instagrama i suszarki (nie pytaj), co jest wadą i zaletą. Mam odruch warunkowy nagrywania wszystkiego, co wydaje mi się ciekawe, dlatego mam w telefonie prawie 13 tys. filmików. Kocham jedzenie z naciskiem na frytki.

Zajmuję się tworzeniem kontentu na social media – robię zdjęcia, kręcę filmy krótkie (TikTok, Reels, YouTube Shorts) i dłuższe (filmy eksperckie, DIY, szkolenia itp.), piszę teksty, projektuję grafiki. Prowadzę media społecznościowe (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, LinkedIn). Doradzam w zakresie marketingu i reklamy

Wykorzystuję swój potencjał, wiedzę, doświadczenie. Dzielę się tym, co potrafię. Kluczem jest otwartość i rozmowa.

ja2

Pracowałem w korpo

Należę do grupy osób, które chciały rzucić korpo i wyjechać w Bieszczady, ale odważyły się tylko na pierwszy krok. Natomiast postawiłem na własną działalność i robię to co lubię – wideo i social media <3

Przez ponad 5 lat zdobywałem doświadczenie jako account executive i specjalista ds. wideo w biurze reklamy Ringier Axel Springer Polska (wydawca mediów m.in. Onet.pl, Medonet.pl, Noizz.pl, Newsweek, Forbes, Auto Świat i inne), pracując dla Klientów regionalnych i ogólnopolskich, m.in. Toyota Dobrygowski, Volvo Inter-Car, Doctor Brew, Purella Superfood, Coccodrillo, Carry, M4 Real Estate i wielu innych. Zajmowałem się reklamą prasową i internetową, od klasycznych kampanii reklamowych do niestandardowych projektów specjalnych i wideo.

Nagrywam podcast

Razem z moją serdeczną przyjaciółką, dziennikarką telewizyjną, Pauliną Szczepaniak, nagrywam podcast Dzieci lat 90., w którym wracamy wspomnieniami do dzieciństwa w różnych tematach, porównujemy lata 90, 2000 i współczesne. Nasze odcinki można obejrzeć na YouTube lub posłuchać na Spotify.

Oprócz tego nieregularnie nagrywam vlogi, m.in. z mojej działki ROD, które można obejrzeć na moim kanale

Jestem dziennikarzem

Konwent Tattoo 2015 Wrocław Zaklęte rewiry

Z wykształcenia jestem dziennikarzem.

Ukończyłem licencjat z Dziennikarstwa Radio-Telewizyjnego i magisterkę z Dziennikarstwa Specjalistycznego na Uniwersytecie Wrocławskim, na Wydziale Filologicznym w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej.

W swojej pracy badałem w jaki sposób dotrzeć z przekazem reklamowym do różnych pokoleń?

Czego się nauczyłem na studiach? Pracy z kamerą po obu stronach 🙂

Byłem youtuberem, jestem tiktokerem

Pierwszy film jaki dodałem na YouTube, dokładnie 6 listopada 2007 roku, to była parodia piosenki „Jesteś blisko mnie” Natalii Kukulskiej i Andrzeja Piasecznego, nagrana z koleżanką Justyną. Hitem sieci on nie był, ale każdy kolejny film zdobywał coraz większą popularność i takim sposobem nasze filmy zostały obejrzane ponad pół miliona razy, byliśmy w programie „Jak oni śpiewają”, mieliśmy zaproszenie do „Rozmów w toku” i wygraliśmy mnóstwo nagród w różnych konkursach. Drugi kanał na YT z daily vlogami osiągnął liczbę ponad 250 tys. wyświetleń i rósł dość szybko, ale podjąłem decyzję o jego zamknięciu.

Teraz prowadzę TikToka z przepisami – @lowcazarcia, na którym filmy zostały obejrzane ponad 2,2 miliona razy i uzyskały ponad 100k polubień.

What next?